سوالات متداول مهد رنگین کمان

اگر سوالی در مورد مهدکودک هوشمند و پیش دبستانی تخصصی رنگین کمان کرمان دارید میتوانید با کلیک روی هر کدام از سوال های زیر پاسخ آن را مشاهده فرمائید.

مهد هوشمند یعنی چی؟

اگر حوصله ی خوندن متن طولانی و توضیحات مشروح رو ندارین 😴 به صورت خلاصه، گوشه ای از المان ها و ابعاد هوشمندی مهد رنگین کمان کرمان رو براتون در لیست زیر آوردیم: 😍

 • بورد هوشمند
 • اپلیکیشن اختصاصی «مهد رنگین کمان» ، منتشر شده در کافه بازار
 • شبکه های اختصاصی پخش زنده ، با نام های آرکاتیوی ، آرکاتون ، آرکافمیلی و آرکاپلاس
 • آموزش های الکترونیک بر بستر آدوب
 • هوش مصنوعی🧠 اختصاصی مهد رنگین کمان 
 • حضور و غیاب هوشمند 
 • پنل کاربری اختصاصی والدین در وبسایت
 • آموزش برنامه نویسی!
 • و کلی چیزای دیگه که فعلا نمیتونیم بگیم ، چون کارایی که داریم میکنیم خیلی خاصه و عده زیادی دارن تلاش به کپی برداری و سواستفاده میکنن ، اینا رو هم که گفتیم هیچ جا نداره و نمیتونن هم کپی برداری کنن 😉☺️

پایین تر نحوه دسترسی به هوش مصنوعی و دانلود اپلیکیشن رو توضیح دادیم ، کافیه یکم صفحه رو بیاین پایین!

-------------------------------------

اگه حال و حوصله خوندن متن رو دارین که کامل براتون توضیح دادیم:

همانطور که احتمالا برای اولین بار هست که واژه ی مهد هوشمند رو میشنوین بهتر است ابتدا مقدمه ای رو بهتون بگیم و بعد از اون برسیم سراغ توضیحات مون:

مقدمه : مایه افتخار است که اعلام داریم ، مهد هوشمند رنگین کمان طی 34 سال سابقه کاری که در آموزش و پرورش داشته و در این 8 سالی که با نام مهد رنگین کمان فعالیت میکند، دائما در پی تحقق نوآوری و فن آوری بوده است ،  خرسندیم که همواره بر شعار خود که پیشروی در امر آموزش و فناوری است، وفادار بوده ایم. چنانکه با ظهور هوش مصنوعی در سال میلادی اخیر و رشد سریع تکنولوژی در دهه ی اخیر، تصمیم خود در تحقق این امر را دو چندان کردیم تا تربیت صحیح ، آموزشی با کیفیت بسیار بالاتر و نیز هدایتی درست در جهت شناخت هدف و غایت تکنولوژی برای کودکان عصر حاضر به ارمغان آوریم.

پیش دبستانی رنگین کمان کرمان برای اولین بار با پیشروی در این امر ، در راستای اهداف خود ؛ اقدام به هوشمند سازی مهد کودک و پیش دبستانی نموده و با یاری و پشتیبانی مراکز محترم پیش دبستانی رنگین کمان واحد تهران و اصفهان و با تهیه ی سرور های اختصاصی در برج میلاد و نیز بکار گیری تیمی قدرتمند از برنامه نویسان و توسعه دهندگان ایرانی ، با توسعه و ساخت اپلیکیشن مختص خود به نام مهد رنگین کمان و همچنین تولید و ساخت شبکه اختصاصی پخش زنده ی اینترنتی به نام آرکاتیوی و نیز با توسعه و استفاده از جدید ترین متد های روز دنیا در آموزش الکترونیکی بر بستر آدوبی و در نهایت با هوشمند سازی محیط فیزیکی مهد گام بسیار بزرگی در ایجاد محیطی کاملا هوشمند و مدرن نهاده است.

مهد هوشمند رنگین کمان علاوه بر تکنولوژی های نامبرده ، در محیط فیزیکی خود از بورد هوشمند و هوش مصنوعی استفاده نموده که برای پیش نمایش ، هوش مصنوعی مهد به صورت رایگان عرضه عمومی قرار داده شده است.

 •  جهت دسترسی به هوش مصنوعی مهد به آدرس ai.RKmahd.com وارد شوید.
 • همچنین جهت نصب اپلیکیشن اختصاصی مهد اینجا کلیک نمائید.
 • و نیز جهت ورود به تلویزیون پخش زنده ی مهد اینجا کلیک نمائید.

توجه : هیچ کدام از موارد مذکور جنبه تبلیغاتی نداشته و در حال حاضر به صورت محدود و رایگان در دسترس عموم می باشند!

از ابتدای مهر ماه ، به صورت اختصاصی و بدون محدودیت و با قابلیت های بیشتر ، صرفا قابل استفاده برای اولیا و نوآموزان ثبت نام شده در مهد خواهند بود.

نحوه آموزش به چه صورت می باشد؟

در حال حاضر پیش دبستانی تخصصی رنگین کمان کرمان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی  آموزش به صورت حضوری می باشد اما در صورت هرگونه پیش امد که نیاز به ادامه اموزش غیر حضوری باشد ، پیش دبستانی تخصصی رنگین کمان با داشتن زیرساخت های الکترونیکی و تجربه کافی در این امر ، آموزش الکترونیکی بر بستر سرور های اختصاصی خود را از سر خواهد گرفت!

همچنین علیرغم آموزش های حضوری ، هر ساله مهد هوشمند رنگین کمان آموزش و سرگرمی های تعاملی داشته و بنا به این موضوع مهد هوشمند رنگین کمان کرمان صرفا به محیط فیزیکی محدود نمیباشد و با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی مهد ، نوآموز کلی سرگرمی و آموزش الکترونیک رو تجربه خواهد کرد.

نحوه ثبت نام به چه شکل می باشد؟

جهت ثبت نام در مهد هوشمند رنگین کمان ، الزاما پیش ثبت نام توسط وبسایت صورت میپذیرد و در صورت پذیرش اولیه ، نوبت مراجعه حضوری و شماره رهگیری ثبت نام بر روی گوشی پدر و مادر نوآموز بلافاصله پیامک خواهد شد و در نهایت در تاریخ مذکور جهت مشاهده ی محیط مهد و ثبت نام نهایی تشریف فرما خواهید شد. 

همچنین عدم مراجعه به معنی انصراف بوده و به صورت خودکار پیش ثبت نام و کد رهگیری اختصاصی داده باطل خواهد شد.

نحوه پرداخت شهریه ؟

جهت رفاه حال والدین محترم ، هر ساله پرداخت شهریه در مهد و پیش دبستانی تخصصی رنگین کمان به صورت اقساطی بوده و شهریه مصوب مرکز ، تا 5 مرحله در مدت 7 ماه قابل قسط بندی میباشد.

همچنین برای خانواده معظم شاهد ، نیروهای مسلح ، کادر درمان، خانواده های پیشین مهد و نیز جهت حمایت از فرزند آوری - خانواده های دارای جمعیت فرزند بیش از 3 فرزند تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است.

گروه های سنی مجاز برای ثبت نام کدام میباشد؟

کودکان و نوآموزانی که سن ۳ الی ۵ سال را دارند در گروه پیش۱ و نوآموزان سنین ۶ سال در گروه پیش۲ ثبت نام خواهند شد.

گروه های سنی:

 • متولدین نیمه دوم ۹۶ ، نیمه اول ۹۷
 • نیمه دوم ۹۷ - نیمه اول ۹۸
 • نیمه دوم ۹۸ - نیمه اول ۹۹

ساعات کاری مهدکودک از چه زمانی می باشد؟

ساعات اداری مرکز خصوصیِ مهد هوشمند و پیش دبستان تخصصی رنگین کمان کرمان بدین شرح میباشد:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ صبح الی ۱۴ ظهر .

سرویس ایاب ذهاب

والدینی که نیاز به سرویس ایاب ذهاب برای فرزندشان داشته باشند میتوانند در حین ثبت نام حضوری با اعلام این مورد و تکمیل فرم مربوطه نسبت به انجام این مهم اقدام نمایند

چه کلاس هایی برگزار می شوند؟

سالانه در مهدکودک و پیش دبستانی تخصصی رنگین کمان کرمان ، کلاس های فوق برنامه ، ورزشی ، موسیقی، زبان ، هنر و نقاشی ، سفال ، خلاقیت، علوم و آشنایی با کابین خلبانی و سوارکاری!!!! تشکیل میشود.

اره دیگه مهد رنگین کمان خیلی فرق میکنه😍😉

در مهد هوشمند رنگین کمان با توجه به زیر ساخت های فناوری بروز دنیا، آموزش محدودیتی نداشته و هر سیاست گذاری مد نظر مدیریت مهد قابل اجرا و آموزش در مهد می باشد فلذا به لیست بالا کلاس های زیادی اضافه خواهد گردید.

سوال دیگری دارید؟

در صورت داشتن ابهامات و سوالات بیشتر میتوانید ، از هوش مصنوعی اختصاصی مهد هوشمند رنگین کمان به نشانی ai.RKmahd.com سوالات خود را بپرسید و نیز میتوانید در روز های زوج از ساعت ۹ الی ۱۱ با شماره ی مرکز کرمان ۰۳۴۳۳۳۵۵۲۴۱ و یا همه روزه با واحد مرکزی «۲۸۴۲۱۰۷۷-۰۲۱» تماس حاصل فرمایید. با تشکر

به خبرنامه ما بپیوندید

  به کمک نیاز دارید؟

  مهد کودک و پیش دبستانی رنگین کمان کرمان ، پیشرو در امر آموزش

  021-28421077   |   034-33355241